Kort tenisowy
Samorząd szkoły

Profilaktyka 2014/2015

Survival w Uścimowie
Klasy II B (Orzeszki) i II C (Wiewiórki) wraz z wychowawczyniami wypoczywały w Uścimowie nad malowniczym jeziorem Gumienek, w strefie litoralu. Uczestnicy survivalu mieszkali w domkach letniskowych na terenie ośrodka Leśna Ryba.Przez trzy majowe dni (i dwie noce) nikt się nie nudził. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niektórych zajęć - meczu baseballowego, gry w paintball, spływu kajakowego rzeką Wieprz i wspinaczki w parku linowym. Chyba wrócimy tam za rok! GALERIA

UWAGA! Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie lekcji KG 30 maja 2016 r. → Pobierz

Zajęcia artystyczne
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć plastycznych w KG → Galeria

Warsztaty filmowe Canon

Warsztaty chemiczno-fizyczne

W dniach 14-15.05.2016r, gościliśmy wolontariuszy z Fundacji PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE z Warszawy. Celem Fundacji jest propagowanie nauk ścisłych wśród młodzieży, a jedną z form działalności są warsztaty chemiczno-fizyczne dla uczniów.
W dwudniowych warsztatach uczestniczyli zainteresowani uczniowie naszego gimnazjum i liceum. Pierwszego dnia młodzież podzielona na grupy samodzielnie wykonywała doświadczenia chemiczne i fizyczne. Drugiego dnia wolontariusze przygotowali pokaz z którego wynika, że przedmioty ścisłe mogą być interesujące. Można było zobaczyć doświadczenia, których wykonanie w warunkach szkolnych na lekcji wśród dużej ilości uczniów nie jest proste.

Obóz windsurfingowy
W czerwcu nasza szkoła organizuje dla uczniów KLO i KG obóz windsurfingowy.
Koszt wyjazdu 850 zł. W cenie:
- kurs szkoleniowy 16 h z instruktorem,
- zestaw do windsurfingu deska + żagiel, pianka,
- noclegi, śniadania i obiadokolacje, transport.
Zakwaterowanie w pensjonacie przy ul. Kaperskiej 30. Kurs w szkółce Surfbrother. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wypełnienie karty zgłoszenia i złożenie w sekretariacie szkoły z potwierdzeniem wpłaty wpisowego w wysokości 400 zł. Zapisy do 20 maja.
Serdecznie zapraszamy!

Kangur Matematyczny 2016

Udział dziewięciu uczniów naszego gimnazjum w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016" zakończył się sukcesem.
Wynik bardzo dobry w szkole uzyskał Szymon Dębowski z klasy IB – (137,5 pkt)

W gronie wyróżnionych są uczniowie
klas I: Eryk Kowalewicz – (126,25 pkt), Jan Lewczuk – (113,0 pkt), Mateusz Kasprowicz – (112,25 pkt), wszyscy trzej z klasy IA oraz Natalia Kowalska – (108,0 pkt)- z klasy IB;
klas II: Maksymilian Turuk – (141,25 pkt), Karolina Kozłowska – (128,75 pkt), Klara Chwaluk – (121,25 pkt) wszyscy z klasy IIC;
klas III: Michał Marczewski – z klasy IIIc (102,25 pkt).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukcesy w konkursie fizycznym Lwiątko

Aż dziewięciu uczniów naszego gimnazjum uzyskało honorowe tytuły w konkursie fizycznym Lwiątko 2016.
Dwóch z nich uzyskało tytuł kaon:
Aleksander Czajka z klasy IIIC z wynikiem 107,5 punktów oraz Agata Magier z klasy IIC z wynikiem 101,0 punktów.
Pozostali wyróżnieni uzyskali tytuł taon:
Karolina Kozłowska z klasy IIC z wynikiem 98,25 punktów, Eryk Kowalewicz z klasy IA z wynikiem 95,0 punktów, Maksymilian Turuk z klasy IIC z wynikiem 90,0 punktów,
Faustyna Smarzewska z klasy IIA z wynikiem 83,5 punktów, Michał Marczewski z klasy IIIC z wynikiem 81,25 punktów, oraz Jakub Olszewski z klasy IIIC z wynikiem 87,5 punktów.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

BIESZCZADY 2016.04 z Mario Presto
Kalendarz KG 15/16