Nawigacja
Strona główna
Konto szkoły
Patron
Galeria wideo
Kort tenisowy
Samorząd szkoły
Kancelaria szkolna
Dzwonki
Szkolne osiągnięcia

Egzamin gimnazjalnyProfilaktyka 2014/2015

Ponownie zwyciężyli!

Finał Miasta Biała Podlaska w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców - Gimnazjada, przeprowadzony w dniu 26.11.2015 r godz. 11.00

Dziewczęta:
I miej. PGm Nr 3 Biała Podl. 2 : 58 : 12
II miej. Kato. Gm Biała Podl. 3 : 03 : 43
III miej. PGm Nr 5 Biała Podl. 3 : 29 : 58
IV miej. PGm Nr 4 Biała Podl. 3 : 37 : 46
V miej. PGm Nr 6 Biała Podl. 3 : 51 : 89

Chłopcy:
I miej. Kato. Gm Biała Podl. 2 : 35 : 41
II miej. PGm Nr 3 Biała Podl. 2 : 48 : 92
III miej. PGm Nr 6 Biała Podl. 2 : 54 : 94
IV miej. PGm Nr 2 Biała Podl. 3 : 00 : 31

Za pierwsze miejsce drużynowo, drużyna dziewcząt z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Białej Podlaskiej oraz drużyna chłopców z Katolickiego Gimnazjum w Białej Podlaskiej otrzymały puchar BSZS. Dyplomy (wszystkie drużyny), indywidualnie miejsca 1 – 3 dyplomy. Drużynowo – dwa pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców awans do rejonu. Indywidualnie awans po trzy osoby w każdym stylu. Rejon w dniu 01.12.2015r- godz 10.00-pływalnia w Radzyniu Podlaskim.

Bezpieczni w sieci

19 listopada gościliśmy w naszej szkole funkcjonariusza Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, który przygotował prelekcję na temat cyberprzemocy. Uczniowie klas trzecich z zainteresowaniem słuchali o korzyściach płynących z dostępu do Internetu, a gdy przyszedł czas na omówienie zagrożeń, chętnie włączali się do dyskusji.
(autor: Barbara Makarewicz, kl. IIIA)

Zebranie
Dnia 17 listopada o godz. 16.30 zapraszamy wszystkich rodziców uczniów KG na zebranie z wychowawcami klas. Po spotkaniach (ok. godz. 17.00) będą możliwe rozmowy indywidualne z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

PAN BÓG UKŁADA INACZEJ
Zapraszamy do odsłuchania naszej ósmej audycji w Archiwum Dźwięków Katolickiego Radia Podlasie.
W programie m. in. wywiad przeprowadzony z założycielem naszego Liceum i Gimnazjum oraz wieloletnim dyrektorem obu szkół - ks. prałatem Zbigniewem Sobolewskim (w tytule audycji cytat z wypowiedzi naszego Gościa).
Zapraszamy → tutaj

Klasy trzecie w Warszawie
15 października 2015 roku uczniowie klas trzecich Katolickiego Gimnazjum uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy. Głównym punktem programu był udział w laboratoriach. W laboratorium fizycznym uczniowie nauczyli się obsługiwać kamerą termowizyjną, w biologicznym poznali tajniki fotosyntezy, a w chemicznym odkryli nowoczesne wykorzystanie polimerów. Na zakończenie dnia zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego.
<-----Kliknij w miniaturkę zdjęcia aby przejść do galerii.

UWAGA! Zmiana planu lekcji!
Od 19 października obowiązuje zmiana planu zajęć lekcyjnych w KG → Pobierz

Pokaz spektakli teatrów amatorskich
15 października klasy drugie naszego gimnazjum uczestniczyły w pokazie spektakli teatrów amatorskich w ramach XXIV Podlaskiej Jesieni Teatralnej.
Pierwszą z zaprezentowanych sztuk był monodram Teatru Małych Form „Sylaba” w wykonaniu Klaudii Hasiuk p.t. „Być sobą”. Jako drugi zaprezentował się Teatr „Straszydełka” z GOK Ulan Majorat w sztuce „Na pełnym morzu” wg Sławomira Mrożka.

Pływanie 17.10.2015
Pływanie sobota 17.10.2015
Godzina 8.00 - Klasy 1,2,3
Godzina 9.30 - Drużyna pływacka
Zajęcia trwają po 90 min.

Dzień Chłopaka w Katolickim Gimnazjum
Jak co roku 30 września obchodziliśmy jedno z najmilszych świąt w naszej szkole - Dzień Chłopaka. Były konkursy, poczęstunek i, oczywiście, prezenty Czasami, żeby je otrzymać, trzeba było trochę pogłówkować. Wszyscy dobrze się bawili.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Kalendarz KG 15/16
konkursy przedmiotowe 2015/2016
Zajęcia dodatkowe
Matematyka dla uczniów
Polecamy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło