Nawigacja
Strona główna
Konto szkoły
Patron
Galeria wideo
Kort tenisowy
Samorząd szkoły
Zawody sportowe
Kancelaria szkolna
Dzwonki
Szkolne osiągnięcia

Egzamin gimnazjalny
Pływanie - sobota 22.10.2016

Z powodu awarii pływalni w najbliższą sobotę (22.10.2016) zajęć PŁYWANIA NIE MA!


Plan lekcji - 19-20.10.2016
19 i 20 października będzie obowiązywał zmieniony plan lekcji. ---> PLAN

II etap konkursów kuratoryjnych - wymagania
Gratulujemy wszystkim uczniom zakwalifikowanym do II etapu konkursów przedmiotowych i tematycznych. Jednocześnie chcemy poinformować, że na stronie LSCDN pojawił się zakres wymagań do etapu drugiego i trzeciego dla gimnazjum .
Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z zawartymi w nim informacjami i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

Dzień Edukacji Narodowej


Zaproszenie
W najbliższą sobotę (15.10.2016r.) w naszej szkole odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku w ramach akcji Komórkomania organizowanej przez fundację DKMS. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w walce z nowotworami krwi zapraszamy w godz. 9.00-15.00 do budynku KLO ul. Janowska 55 (sala nr 2, parter, główne wejście).
Dawcą może zostać każdy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, który waży min 50 kg i nie ma dużej nadwagi. Ważne, by był w dobrej kondycji fizycznej, nie cierpiał na choroby przewlekłe i nie należał do żadnej z grup ryzyka.
Rejestracja trwa około 10 min! Więcej na stronie www.dkms.pl Zapraszamy

Najbliższe konkursy przedmiotowe
ETAP SZKOLNY:
geografia 17.10.2016 (poniedziałek)
język rosyjski 18.10.2016 (wtorek)

Rozpoczynamy Ligę!

Projekt IIIA - Kolorowa chemia
Dnia 10 października 2016 roku w ramach projektu edukacyjnego z chemii pod tytułem: "Kolorowa chemia" uczennice klasy 3a Amelia Kalinowska, Alicja Jeleń, Karolina Wiatrowicz i Gabriela Lemieszek zorganizowały pokazy chemiczne dla klas pierwszych. Ich celem było pokazanie, że chemia może być bardzo ciekawa. Przedstawiły doświadczenia takie jak lokomotywa, smocza krew oraz zaprezentowały kolorowe wskaźniki. Uczniowie wykazali się dużą aktywnością i zainteresowaniem co pomogło w przeprowadzeniu lekcji i dzięki tamu stały się one ciekawsze. Oprac. A. Kalinowska >>>GALERIA

Pomoc Kamilowi!


Nasz były uczeń Kamil Janik - absolwent naszej szkoły...

Szanowne Koleżanki i Koledzy
Opiszę Wam krótką historię. Zawodową służbę wojskową pełnię od sierpnia 2011 roku, pierwotnie w 2. Pułku Rozpoznawczym w Hrubieszowie, obecnie w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Wcześniej przez pięć lat pełniłem służbę kandydacką na WAT. Pierwszy raz straciłem przytomności w październiku 2014 roku rano, zaraz po przyjściu do pracy. Kilka godzin później, już w szpitalu, po wstępnych badaniach okazało się, iż choruję na guza mózgu. Kolejne badania wskazały na wysoki stopień zaawansowania oraz pilną potrzebę interwencji chirurgicznej.
Kalendarz KG 2016/2017
konkursy przedmiotowe 2016/2017
Zajęcia dodatkowe
Matematyka dla uczniów
Polecamy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło